Головна » 2015 » Березень » 9 » Цілую я ніжно матусині руки
Цілую я ніжно матусині руки

Здрастуй, березень наш крилатий -
Перший місяць весни – теплий день!
Здрастуй,  8 березня – світле свято
Всіх жінок, матерів і пісень!

Березень – перший місяць весни. Навесні народжується все прекрасне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля.
Як добре, що свято жінки у березні. Адже березень – це весна, сонце, надія!

Переддень Міжнародного жіночого свята – 6 березня в нашому навчальному закладі  був проведений святковий концерт : « Цілую я ніжно матусині руки».

Діти ретельно готувалися до цього свята, адже на нього завітали найулюбленіші, найрідніші , найкращі люди в житті кожної людини - мами. Вітання лунали  для  всіх представниць найкращої половини людства .

Ведучими свята були учні 11 класу - Ковальчук Роман та Фасон Сергій. Свято розпочалося з візиту Пані Весни та весняних місяців – Березня, Квітня та Травня. Іх супроводжували весняні квіти,  які виконали свій чарівний танок. Веселі та запальні пісні підбадьорювали та веселили глядачів. Найбільш несподіваним та веселим  був виступ наймолодших мешканців нашої шкільної родини – вихованців дошкільної групи, які вітали своїх найулюбленіших бабусь та виконали номер «Бабушки – старушки». Приєдналися до привітань і учні початкових класів, які підготували  пісні та вірші. Краплинку гумору та веселого настрою подарував учень 5 класу – Довгалюк Вадим, який прочитав гумореску «Господар».

З святом краси та  ніжності привітав  жінок  піснею «Мамо» учень 11 класу Ковальчук Роман», від якої у всіх присутніх нагорталися сльози. На адресу найпрекраснішої половини людства лунали пісні у  виконанні Смусь Анастасії, Ковальчук Дарини, Андрійчук Ангеліни.

У виконанні Чорної Дарини пролунав «Весняний етюд»,  який вона виконала на іоніці.

Діти дякували своїм мамам, бабусям, вчителям за їх турботу та ласку.

Переглядів: 440 | Додав: modern | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2015  »