Головна » 2014 » Квітень » 3 » Геніальний син українського народу
Геніальний син українського народу

Щороку відзначають українці річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Шевченка. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України. Поет пов’язав свою долю з долею України, яка постала перед ним поневоленою, сплюндрованою завойовниками з усіх сторін. Він виступив зі своїм полум’яним словом на її захист від поневолювачів, закликав до боротьби, залишив своїм «живим і ненародженим землякам» важливі дороговкази. З нагоди 200-річчя від дня народження Кобзаря у Білівському НВК "ЗОШ I-III ступенів – дитячий садок» на протязі 03.03 – 14.03.2014р. було проведено ряд літературних та позакласних виховних заходів: бесіди, заочні екскурсії, вікторини, конкурси, усна подорож. Учні були ознайомлені із життям Тараса Григоровича, його творами, автопортретами, таємницями його непростої долі. У конкурсі читців поезій «Доторкнуся до слова Тараса» брали участь учні 1-11 класів, які дарували слухачам свої улюблені вірші, уривки з поем. Журі визначило переможців у двох вікових категоріях: серед учасників початкової ланки перемогу здобули: I місце - учениця 4 класу Яцкова Наталія, II – розділили учні 4 класу Пахар Анжела та Довгалюк Вадим, III – учень 3 класу Кравчук Богдан. Серед учнів середньої та старшої ланки переможцями вийшли: I місце - учениця 9 класу Нитка Ольга, II - учениця 7 класу Смусь Анастасія, III - учениця 11 класу Мартинюк Діана. У п’ятницю 14 березня під керівництвом вчителів-мовників Бондар І.А. та Валентюк С.М. було проведено літературно-музичну композицію «Шлях до Тараса», метою якого було узагальнити знання про пророка нації, виховувати в учнів любов до рідного слова, а через нього і до України, велику повагу до Т.Г.Шевченка та його творчості. Переможці конкурсів, вікторин та активні учасники запланованих заходів були нагороджені грамотами адміністрації школи.

Вчитель української мови та літератури  Бондар І. А.

Переглядів: 599 | Додав: modern | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2014  »