Головна » 2014 » Жовтень » 13 » Конкурс осінніх композицій «Дари осені»
Конкурс осінніх композицій «Дари осені»

Щороку восени ми насолоджуємось теплими сонячними кольорами, відтінками зеленого, жовтого, червоного, якими переливаються міські клумби, сквери та алеї, парки та сільські садочки, ліси і поля. Останні квіти дивують насиченими фарбами – від яскраво- жовтого до світло-фіолетового. А як радують концентрацією свіжих природних вітамінів виноград, морква, гарбузи, калина, яблука, горіх! Ось всю цю радість принесли до нашої школи учні

10 жовтня. На виставці були лісові картопляні їжачки, гарбузові господині у квітчастих хусточках та капелюхах, пінгвіни з баклажанів на кризі, карета з гарбуза для Попелюшки,  ціла корзина осінніх гостинців! Червоною калиною та дубовими листочками, що здавна символізують дівочу красу та парубоцьку силу, прикрасили виставку  школярі. На кожному столі був осінній букет із квітів і пахучих трав. Неабияку творчість проявили учні 1-4 класів. Цікаві, несподівані поробки представили учні 5-го класу. Весело посміхалися  кумедні овочеві мордочки, зроблені семикласниками - вони були схожі на самих дітей - такі ж різні і загадкові.  Цікаві знахідки  порадували своєю вишуканістю і ,як завжди, вразили  своїми незвичними  композиціями.

Важко було оцінити роботи членам журі, адже всі композиції були надзвичайно гарними та цікавими, тому всі класи отримали грамоти за участь в конкурсі.

Переглядів: 683 | Додав: modern | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2014  »