Головна » 2013 » Січень » 21 » Семінар заступників "Від творчого вчителя до творчого учня"
Семінар заступників "Від творчого вчителя до творчого учня"

18 січня на базі Ізяславського НВК №5 відбувся семінар заступників на тему «Від творчого вчителя до творчого учня». В ході семінару адміністрація та вчителі школи ділилися досвідом по наступних питаннях:

-          Функціонування МАН;

-          Організація самоосвітньої роботи вчителів;

-          Оформлення матеріалів на виставку педідей та конкурс «Вчитель року» тощо.

Все, про що розповідали колеги, доповнювалося матеріалами та доробками їх колективу. Вчителі-предметники демонстрували презентації на обласний етап конкурсу "Вчитель року", ділилися досвідом щодо участі в конкурсі, давали цінні поради. Заступник з навчальної частини презентувала портфоліо, як складову самоосвітньої роботи та розповідала про алгоритм роботи вчителів Ізяславського НВК №5 над методичної проблемою, що мало  неабияку практичну цінність.

Наступною частиною семінару було відвідування музею школи, де виставлено на загал всі найцінніші надбання школи – творчі роботи вчителів, які,  як варто зазначити, неодноразово брали вершини області та й України.

З гордістю розповідала  заступник з методичної роботи про успіхи МАН. Вона зазначила, що в цьому році з 10 наукових робіт 8 пройшли на обласний рівень, а це дійсно високий показник.

Розпочала і закінчила семінар директор НВК Бізюк Л.С., яка підвела підсумок, що такого результату було досягнути тільки завдяки злагодженій роботі адміністрації школи та всього педагогічного колективу.

Дякуємо колегам за цінний та практичний досвід!

Переглядів: 490 | Додав: modern | Рейтинг: 5.0/1

«  Січень 2013  »