Головна » 2014 » Листопад » 22 » «Скорботні жнива України»
«Скорботні жнива України»

Під такою назвою пройшли заходи в нашому навчальному закладі 21 листопада. Спочатку було проведено лінійку для учнів школи середньої та старшої ланки. На ній вчитель історії – Андрощук І.В. розповіла про події, які розгорталися в Україні річної давнини. Адже цей день за указом Президента України є  Днем гідності та свободи. Політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року, викликані відходом  політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію, які  спровокували  народний супротив  та увійшли в історію  як Революція гідності.

Також, всі разом пригадали і інші трагічні сторінки історії.

22 листопада - День пам’яті жертв голодоморів. Адже ми – українці - нація, яка пережила найстрашнішу трагедію в історії людства - більшовицькі Голодомори. Ці дикі варварські голодомори вбили мільйони, спустошили цілі регіони. Ця  спланована акція мала на меті вщент винищити і нашу націю.

Андрощук І.В. закликала всіх долучитися до акції «Запали свічку», яка відбуватиметься традиційно о 16.00.

Для учнів початкової ланки була проведена бесіда «Голодомор – чорна сторінка в історії України» та акція

« Збережемо крихту хліба».Діти переглянули тематичний  відеоролик, відвідали виставку, яку  підготувала бібліотекар –Якимчук О.І. та виставку фотографій  тих буремних подій запропоновану Приймак С.І. та членами учнівського самоврядування.

Учні 10 та 11 класу прийняли участь у круглому столі «Скорботні жнива України».Діти разом з вчителем історії Кравуком В.М.  обговорювали  тему Голодомору .Всі  учасники висловлювали власну думку з цього питання. Вчитель запропонував переглянути тематичний  документальний фільм .Після перегляду діти поділилися своїми враженнями.

Всі дійшли однієї думки, що  наша пам’ять, наша совість вимагає від нас наприкінці осені щороку гучно дзвонити у Дзвони Пам’яті і Скорботи в пам’ять тих мільйонів наших співвітчизників, які на протягом  XX століття були безвинно закатовані голодом.

Переглядів: 523 | Додав: modern | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2014  »