Неділя

Головна » 2015 » Травень » 22 » Тиждень географії «За сім днів навколо світу»
Тиждень географії «За сім днів навколо світу»

З метою підвищення інтересу до географічної науки, досліджень навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості 18.05.15-22.05.15 в школі проходив Тиждень географії «За сім днів навколо світу». Цей тиждень розпочався загальношкільною лінійкою, де діти дізналися про план його проведення, ознайомилися з виставкою літератури та інформаційним стендом «Україна та ЄС» , «Сім чудес України», дізналися про оголошені конкурси та вікторини. 14 травня діти долучилися до легкоатлетичного пробігу присвяченого Дню Європи «Люба Україна – квітуча європейська країна». Свої знання, кмітливість та спритність показали учні 8-11класів у вікторині «ЄС та Європейський вимір України» . Гра проводилась між командами «Лідери» та «Патріоти». Кожна команда мала проявити свої здібності, ініціативу, самостійність та ерудицію. В цьому двобої перемогу отримали команда « Лідери». Глядачі не тільки активно підтримували команди, а й збагатили свої знання з географії. Учні 8 класу прийняли участь у географічному турнірі «Моя Україна».Під час проведення гри діти ще раз мали можливість пригадати форми рельєфу, тектонічні структури, рослинний та тваринний світ України, корисні копалини та екологічні проблеми. Перемогла дружба, адже команди набрали однакову кількість балів. Після гри діти переглянули відеосюжет «Річки України». Після перегляду діти активно обговорили проблеми забруднення річок. 21 травня учні 6 класу разом з вчителем –Андрощук І.В. здійснили екскурсію на гору Лисиху( так в народі називають цю місцевість). Визначили місце її знаходження за допомогою компаса, визначили типи грунтів, охарактеризували рослини та тварини, які мешкають тут. Діти швидко змогли відповісти , як люди використовують цю місцевість у своїй господарській діяльності (видобувають глину, випасають худобу та вирощують сільськогосподарські рослини). Учні 1 класу разом з вчителем –Ничипорук О.М. відвідали сільську бібліотеку, де ознайомилися з літературою, в якій йдеться про тварин, рослин та різні країни. 22травня члени учнівського самоврядування - Іванець Оксана та Нитка Ольга провели для учнів молодших класів вікторину «Бережіть природу». Діти із задоволенням прийняли участь у заході, намагалися швидко і правильно відповідати на питання. З легкістю визначали сторони горизонту, показували материки та екватор. Танцювальний конкурс нікого не залишив байдужими, адже всім було цікаво станцювати танець маленьких слоників, рибок в акваріумі та непосидючих мавпочок. Для учнів 7 класу був проведений урок – конференція «Країни Євразії».Діти готували цікаву інформацію про різні країни Європи та Азії,працювали з картами, грали у гру «Знайди на карті» тощо. Учні 6 класу підготували агітбригаду «Юні екологи». Діти ще раз нагадали про несприятливий екологічний стан довкілля та закликали берегти природу та навколишнє середовище.

Переглядів: 476 | Додав: modern7319 | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2015  »