Головна » 2013 » Березень » 5 » Тиждень світової літератури
Тиждень світової літератури

Цікава, весела, багата.

До нас ти приходиш, як свято.

У барвах зими, а чи літа,

Даруєш бажаючим квіти,

Тепло, насолоду, читання.

Ти здійснюєш мрії й бажання.

Близька і далека, цікава натура

Моя світова література.

В школі пройшов Тиждень світової літератури, мета якого: поглибити зацікавленість літературою, розвивати пізнавальний інтерес,  розширювати кругозір, стимулювати навчальну діяльність учнів, допомогти їм осягнути вищі цінності людського буття.

Мудра Сова запросила учнів у подорож країною Літературоляндією. А кожна подорож - це завжди відкриття таємниць. Щоб їх відкрити, потрібні знання, мудрість. "Сильний той, хто може, може той, хто знає, в знаннях сила!" - саме такий девіз супроводжував учнів у їхній подорожі цією неповторною країною. В рамках Тижня відбулися такі заходи: конкурс "Літературна казка" (5 клас), літературна гра "Сторінками прочитаних творів" (6 клас), вікторина "Шанувальники світової літератури" (8 клас), "Літературний вінегрет" (9 клас), інтелектуальне змагання "Своя гра" (11 клас). Свою обізнаність показали : Ліскова Ліна (5 клас), Смусь Анастасія (6 клас), Нитка Ольга та Нечипорук Аліна (8 клас), Власенко Дмитро (9 клас). В конкурсі ілюстраторів здобули перемогу: Гордійчук Оксана, Кашнер Регіна (11 клас), Мацюк Владислав та Шемчук Надія (5 клас).

Цікаво пройшла гра "Віват, інтелект!". Змагалися представники двох команд: "Фортуна" та "Максимум". З невеликим відривом перемогла команда "Максимум".

Проведені заходи свідчать, що література - це найелітарніший вид мистецтва, бо, щоб зрозуміти і оцінити її, потрібно бути грамотним. Залишається  додати, що вела учнів по країні Літературоляндії вчитель світової літератури Качур Тетяна Володимирівна.

Переглядів: 638 | Додав: modern | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2013  »