Головна » 2012 » Лютий » 18 » Тиждень світової літератури в школі
Тиждень світової літератури в школі
Традиційно в нашій школі кожного року проводяться предметні тижні. На початку лютого проходив Тиждень світової літератури під керівництвом вчителів Качур Т.В. та Бондар І.А.
"В рамках  тижня  світової літератури "Мистецтва незбагненна і незрівнянна сила" запрошуємо всіх учнів у дивну країну, якої немає на жодній географічній карті. Ім’я її – Літературоляндія. Якщо ти любиш ЇЇ Величність Книгу, якщо зможеш проникнутися  душею і серцем до творінь прекрасного письменства – двері Літературоляндії відкриті для тебе."
Саме таке оголошення зустріло учнів у день початку Тижня, запрошуючи їх у дивовижну подорож. Мета Тижня: залучати учнів до найкращих досягнень світової літератури; зацікавити позакласними заходами; розвивати читацькі здібності, смаки; зацікавити книгою; прищеплювати любов і шанобливе ставлення до світового письменства.
В заходах брали участь учні 5-11 класів. Був розроблений план заходів в рамках даного тижня. З зацікавленістю пройшли "Літературна гра "О, щасливчик – знавець фольклору!" у 5 класі, вікторина "Вперед за аргонавтами!" у 6класі, "Літературна регата" між учнями 7 та 8 класів, "Літературна вікторина" у 9 класі, вікторина "Знаешь ли ты Россию?" у 10 класі, інтелектуальні змагання "Своя гра" у 11 класі. Був оголошений конкурс малюнку "За сторінками прочитаних книг". Діти продемонстрували свої знання літературних творів, вміння орієнтуватися в об’ємному літературному матеріалі. Найкращі знання показали: Смусь Анастасія та Бондар Наталія (5 клас), Грийцарюк Вікторія (6 клас), Нитка Ольга та Нечипорук Аліна )7 клас), Свиридюк Олег та Гордійчук Оксана (10 клас). Переможець у конкурсі малюнку – учениця 10 класу Гордійчук Оксана.
Даний тиждень ще раз підтверджує народну мудрість: "Книги читати – усе знати".
Переглядів: 2943 | Додав: modern | Рейтинг: 4.4/7
1 ольга шарата