Неділя

Головна » 2015 » Травень » 12 » Тиждень «Вахта пам’яті»
Тиждень «Вахта пам’яті»

Величезне щастя  – жити в мирний час. Та ми досі чуємо відлуння страшної війни, через яку довелося пройти нашому народу.

70-­та річниця Перемоги над німецько-­фашистськими окупантами  є однією з найбільш значущих дат в історії . Народ, а особливо підростаюче покоління, не має права забувати свого героїчного минулого. Протягом тижня в нашому навчальному закладі було проведено ряд заходів , в яких прийняли активну участь всі мешканці нашої шкільної родини.

«Вахта пам’яті» - таку назву мав цей тиждень. В кожному класі були проведені тематичні виховні години, виставка літератури в шкільній бібліотеці: « Тобі, чий подвиг є безсмертним». Діти прийняли участь у конкурсі віршів та творів «Роки, обпалені війною», у конкурсі читців «Салют, Перемого!».Учні 1-5 класів малювали на асфальті  на тему «Вклонімося низько до землі тим, хто  в серці вічно буде жити».

8 травня вчитель історії  Кравчук В.М. провів урочисту  лінійку до Дня пам’яті та примирення і 70 річниці Дня Перемоги. Всі присутні мали на грудях символ Перемоги – червоний мак. Старшокласники переглянули та обговорили кінофільм «Катинь», який нікого не залишив байдужим.

9 травня наші діти та вчителі були задіяні у мітингу та концертній програмі.

Кожна людина має зрозуміти, що  мир на землі – це безцінний дар, звойований кров’ю наших предків, і ми маємо зберегти його для нащадків. Прагнення миру – всесвітнє. Та мир неможливий до того часу, поки кожен не наведе лад у власній душі, визначиться з духовними цінностями, стане більш терплячим до людей навколо. І коли кожен буде жити в гармонії із собою, то зможе збудувати добрий, безпечний світ для всіх.

Переглядів: 425 | Додав: modern | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2015  »