Головна » 2015 » Січень » 25 » «У нас одна Батьківщина –наша рідна Україна»
«У нас одна Батьківщина –наша рідна Україна»

День Собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. В нашій школі було організовано урочисту лінійку -«У нас одна Батьківщина –наша рідна Україна», яка була проведена Кравчуком В.М. у формі усного журналу. Вчитель історії підкреслив, що за свою багатовікову історію український народ, обороняючи власні кордони, свободу й гідність, ніколи не спокушався на чужі землі, не прагнув підкорити інших, не нав'язував їм своєї волі. Він завжди жадав миру, злагоди й братерства. Із сивої давнини, із грізних княжих часів і по сьогодення ідея соборності, ідея консолідації українців, об'єднання всіх українських земель не втрачала і не втрачає злободенності. На своєму віку Україна двічі мала нагоду стати державою: в середині XVII століття та в двадцятих роках століття минулого, коли 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві було урочисто проголошено Акт Злуки. Напередодні, серед учнів нашої школи був проведений конкурс малюнку « Моя Україна- найкраща країна, я з нею пов'язую долю свою» , в якому діти із задоволенням прийняли участь. Зважаючи на події, які розгортаються сьогодні в Україні, всі разом дійшли висновку, що необхідно українцям на заході і сході взятися міцніше за руки, як у тому «живому ланцюзі», й довести усьому світові, що Наша дума, наша пісня Не вмре, не загине. От де, люди, наша слава, Слава України!

Переглядів: 420 | Додав: modern | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2015  »